MX Player

1.10.50

4.6

75

Herhangi bir video dosyasını Android cihazınızdan oynatın

17M

Bu uygulamayı oyla

MX Player, Android cihazımızın ekranından formata bakmaksızın herhangi bir filmi pratik bir şekilde izleyebileceğimiz bir video oynatıcısıdır.

Teoride bu uygulama, çok çekirdekli kodlamayı gerçekleştiren Android için geliştirilmiş bir video oynatıcısıdır. Bu da demek oluyor ki Android cihazınızda tek çekirdek kullanan Google Play'e benzer olan bir çok uygulamaya daha yüksek performans sağlıyor.

MX Player'ın en ilgi çekici öğelerinden biri, kısayollarla yapabileceğimiz her şeyi yapmamıza olanak sağlayan hareket kontrollerine sahip olmasıdır. Örneğin, ekranın parlaklığını arttırmak ve düşürmek için ekranın sol köşesinde parmağımızı üstten aşağıya kaydırmak yeterli olur. Aynı şeyi sağ tarafta yaparsak, sesi alçaltıp yükseltebiliriz.

Diğer ilgi çekici seçenek ise alt yazı yükleme, düzenleme ve yazı boyutunu, rengini... değiştirme özelliği. Alt yazılarla oynama olasılığımız da mevcut. Üstelik SRT, TXT, SUB, SSA, SMI, MPL ve AAS formatlarını destekler.

MX Player, Android için geliştirilmiş video oynatıcılar arasındaki en iyi alternatiflerden biri. Sadece çoklu hizmete değil, aynı zamanda rahat ve erişilebilir arayüze de sahip olacağız.
Uptodown X